Program festivala

Domaća selekcija

Zetva movie
ŽETVA
Aljoša Dakić

Trajanje: 19’21”
Projekcija: 26.10.2018. u 17h
Država: Srbija


Untravel movie
NEPUTOVANJA/UNTRAVEL
Ana Nedeljković
i Nikola Majdak mlađi

Trajanje: 9’29”
Projekcija: 26.10.2018. u 17h
Država: Srbija


POSLEDNJI ZAPIS LEONIDA ŠEJKE movie
POSLEDNJI ZAPIS
LEONIDA ŠEJKE

Zlatko Stojilović

Trajanje: 14’31”
Projekcija: 26.10.2018. u 17h
Država: Srbija


Moj prijatelj Leon movie
MOJ PRIJATELJ LEON
Ana Radulović

Trajanje: 5’36”
Projekcija: 27.10.2018. u 17h
Država: Srbija


Strasno mesto movie
STRAŠNO MESTO
Milanče Marković

Trajanje: 39’46”
Projekcija: 27.10.2018. u 17h
Država: Srbija


Kamen movie
KAMEN
Janko Đurić

Trajanje: 2’18”
Projekcija: 27.10.2018. u 17h
Država: Srbija


Zemlja 2.0. movie
ZEMLJA 2.0.
Igor Stanojević

Trajanje: 12′
Projekcija: 26.10.2018. u 17h
Država: Srbija


KROZ OKO APARATA movie
KROZ OKO APARATA
Žikica Jovanović

Trajanje: 2’17”
Projekcija: 27.10.2018. u 17h
Država: Srbija


NE VIDIŠ DA VIDIŠ movie
NE VIDIŠ DA VIDIŠ
Aleksa Mirosavljević

Trajanje: 12’49”
Projekcija: 25.10.2018. u 21h
Država: Srbija


Regionalna selekcija

Mamon movie
KUTIJA/ČELICA
Dušan Kastelic

Trajanje: 12’12”
Projekcija: 27.10.2018. u 17h
Država: Slovenija


Posljednji izazov movie
POSLJEDNJI IZAZOV
Božidar Trkulja

Trajanje: 15’54”
Projekcija: 27.10.2018. u 17h
Država: Hrvatska


Mamon movie
POSLEDNJI BUNAR
Filip Filković

Trajanje: 20′
Projekcija: 26.10.2018. u 17h
Država: Hrvatska


Griža savesti
GRIŽA SAVESTI
Strahinja Mlađenović

Trajanje: 12’13”
Projekcija: 25.10.2018. u 21h
Država: Srbija/Slovenija


Poslednji otpor
POSLJEDNJI OTPOR
Hrvoje Habljak

Trajanje: 8’07”
Projekcija: 26.10.2018. u 17h
Država: Hrvatska


Strana selekcija

Mamon movie
M.A.M.O.N.
Alejandro Damiani

Trajanje: 6′
Projekcija: 25.10.2018. u 21h
Država: Meksiko – Urugvaj


La peste movie
LA PESTE
Guillermo Carbonell

Trajanje: 10′
Projekcija: 26.10.2018. u 17h
Država: Urugvaj


Project H 1st part movie
PROJECT-H
Part 1 The Salt

Gleb Klukov

Trajanje: 7’02”
Projekcija: 27.10.2018. u 17h
Država: Rusija


Project H 2nd part movie
PROJECT-H
Part 2 Smoking Kills

Gleb Klukov

Trajanje: 16’16”
Projekcija:
Država: Rusija


Nine steps movie
PROJECT-H
Part 3 Vardoger

Gleb Klukov

Trajanje:
Projekcija:
Država: Rusija


Nuke them all movie
NUKE THEM ALL
Oilivier Nelli

Trajanje: 13’34”
Projekcija: 27.10.2018. u 17h
Država: Francuska


Atomic ed movie
ATOMIC ED
Nicolas Hugon

Trajanje: 18’30”
Projekcija: 26.10.2018. u 17h
Država: Francuska


Nine steps movie
AND THE DEVIL
LAUGHS WITH ME

Remy Barbe

Trajanje: 25′
Projekcija: 27.10.2018. u 17h
Država: Francuska


Nine steps movie
TRIP
Pascal Stervinou

Trajanje: 20′
Projekcija: 26.10.2018. u 17h
Država: Francuska


RIP
RIP
Caye Casas

Trajanje: 16′
Projekcija: 27.10.2018. u 17h
Država: Španija


Caronte movie
CARONTE
Luis Tinoco

Trajanje: 15′
Projekcija: 26.10.2018. u 17h
Država: Španija


Nine steps movie
9 PASOS
Marisa Crespo

Trajanje: 7′
Projekcija: 26.10.2018. u 17h
Država: Španija


 

Estigma movie
ESTIGMA
David Velduque

Trajanje: 14′
Projekcija: 26.10.2018. u 17h
Država: Španija


Zombie time movie
ZOMBIE TIME
Alfonso Fulgencio

Trajanje: 6′
Projekcija: 27.10.2018. u 17h
Država: Španija


Mask of sanity movie
MASK OF SANITY
Fran Casanova

Trajanje: 20′
Projekcija: 25.10.2018. u 21h
Država: Španija


Herd movie
HERD
Mattia Temponi

Trajanje: 13’55”
Projekcija: 27.10.2018. u 17h
Država: Italija