program festivala

PETAK 29. 10. 2021.


19:00 ČASOVA 🕖


UVODNI PERFORMANS I SVEČANO OTVARANjE FESTIVALA (oko 30 minuta)

PROJEKCIJA FILMA:

🎥 VAMPIR (film otvaranja festivala), Srbija/Engleska/Nemačka, režija: Branko Tomović, trajanje: 95 minuta, godina produkcije: 2021.

REGIONALNA TAKMIČARSKA SELEKCIJA (29 minuta)


🎥 CONSTRUCT 42, Makedonija, režija: Nikola Angelkoski, trajanje: 4 min, godina produkcije: 2021.
🎥DEAFLANDS, Makedonija, režija: Bruno Veljanovski, trajanje: 6 min, godina produkcije: 2020.
🎥TEMPORAL, Slovenija, režija: Matic Valentan, trajanje: 10 min, godina produkcije: 2020.
🎥 PARASITE, Makedonija, režija: Marina Avramović, trajanje: 9 min, godina produkcije: 2021.

SUBOTA 30. 10. 2021.


17:00 ČASOVA 🕖

INOSTRANA TAKMIČARSKA SELEKCIJA (84 minuta)


🎥THE TAXI DEAD, Nemačka, režija: Simon Lahm, trajanje: 15 min, godina produkcije: 2020.
🎥MI CONDICIÓN, Španija, režija: Coke Arijo, trajanje: 10 min, godina produkcije: 2021.
🎥RE-ANIMAL, Španija, režija: Rubén Garcerá Soto, trajanje: 13 min, godina produkcije: 2021.
🎥NAPUGAЙ MENЯ, Rusija, režija: Gleb Kulkov, trajanje: 17 min, godina produkcije: 2021.
🎥EL MÉTODO, Španija, režija: Néstor Ruiz Medina, trajanje: 29 min.


19:00 ČASOVA🕖


DOMAĆA TAKMIČARSKA SELEKCIJA (100 minuta)

🎥ŽENOLOVCI Režija: Alexander Ivanović, Lazar Aleksić, Mirza Abdagić Trajanje: 30 min Produkcija: Akademija umetnosti (2021)
🎥FURIJA Režija: Petar Ristovski Trajanje: 25 min Produkcija: Besne slike/FDU/Zillion film (2021)
🎥ZA VASOTU Režija: Petar Pešut Trajanje: 24 min Produkcija: FDU/Cinnerent (2021)
🎥 HEROES Režija: Jovana Dimitrijević Trajanje: 6 min Produkcija: Girls Can Do Horror (2021)
🎥KRVAVA MAČETA Režija: Miloš Popović Trajanje: 7 min Produkcija: Glamur Production (2021)
🎥SUPERGVOZDEN Režija: Lazar Bačkonja Trajanje: 5 min Produkcija: Lazar Bačkonja (2021)
🎥INTROSPEKCIJA Režija: Ivona Vujackov (2021) T: 3 min Produkcija: Računarski fakultet
🎥21 SAT
VAN KONKURENCIJE (102 minuta)
GIRL NEXT, Amerika, režija: Larry Wade Carrell, trajanje: 102 min, godina produkcije: 2021

NEDELjA 31. 10. 2021.

15:00 ČASOVA 🕒


VAN KONKURENCIJE (106 min)

🎥 CASTLE FREAK, Amerika, režija: Tate Steinsiek, trajanje: 106 min, godina produkcije: 2020.

17:00 ČASOVA 🕔

INOSTRANA TAKMIČARSKA SELEKCIJA (73 min)


🎥NO PODRAS VOLVER NUNCA, Španija, režija: Mónica Mateo, trajanje: 14 min, godina produkcije: 2020.
🎥NYCTIBIUS, Argentina, režija: DN Bianco, trajanje: 27. min, godina produkcije: 2021.
🎥STUCK, Kolumbija, režija: Pablo Tobon Gallo, trajanje: 15. min, godina produkcije: 2020.
🎥SPACE FRANKIE, Španija, režija: David Valero, trajanje: 17 min, godina produkcije: 2021.
FILM IZNENAĐENjA (25 min)
🎥 NA PRLjAVOM TRAGU, pilot epizoda za istoimenu seriju, režija: Miša Zorović, godina produkcije: 2004.


19:00 ČASOVA🕖

DODELA NAGRADA I PROJEKCIJA FILMA:

🎥SUPERDEEP, Rusija, režija: Arseny Syuhin, trajanje: 115 min, godina produkcije: 2020.